0
0
РЕЙТИНГОВАЯ ТАБЛИЦА
Сможешь стать лучшим в мире супергероем FAST?

Продвигайся вверх по рейтингу, накапливая очки, проходя уровни и улучшая свои рекорды в онлайн играх.
ФИЛЬТР:
КЛАССУЧЕБНОЕ ЗАВЕДЕНИЕСТРАНАГОРОДОЧКИ
1
2-В super fast Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 294885
2
Grade 3 A4 Brackenfell Primary Cape Town 289523
3
Sówki Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 273512
4
3A3 Brackenfell Primary Cape Town 237935
5
старша різновікова група "Бджілка" Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 210087
6
4a SP Wydminy Wydminy 206542
7
28супергероїв4-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 205202
8
Skrzaty Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 197509
9
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 193143
10
3 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 186024
11
3A1 Brackenfell Primary Cape Town 163081
12
2a Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 148001
13
1c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 140072
14
3A2 Brackenfell Primary Cape Town 137524
15
1-А Сонячний Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 130345
16
2 a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 129859
17
4-А Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 119334
18
2 клас Смайлик Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 115677
19
3b SP Wydminy Wydminy 111896
20
4-Б Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 92052
21
Γ τάξη 5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 89828
22
4 -А Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 83063
23
1.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 82526
24
JLouB EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 81028
25
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Žiogelis'' grupė ,,Ančiukai'' Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 79897
26
Tygryski Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 78186
27
3E2 Brackenfell Primary Cape Town 77121
28
LOU F EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 72256
29
1.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 71539
30
Ολοήμερο 14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 68187
31
2.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 66083
32
Motylki Przedszkole Nr 27 Chorzów 61441
33
Супер 4-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 60401
34
Νήπια Προνήπια Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 56434
35
Zümi-nagy Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 55779
36
1.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 55082
37
A1 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 54395
38
Γ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 53353
39
Clasa eroilor Fast Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 52504
40
LOU D EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 51568
41
T3V Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 46491
42
2n Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 44279
43
4b SP Wydminy Wydminy 40491
44
1b i 2a Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 38692
45
2-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 34464
46
II B, Prietenii naturii Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 33711
47
CLASA I C Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 32583
48
Grade 3 A/E Bellville Primary School Bellville 32304
49
4. osztály Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 32013
50
Šiaulių l/d "Drugelis", "Boružėlės" grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 31696
51
4 клас Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 31203
52
6a SP Wydminy Wydminy 31074
53
CAF EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 30539
54
4-А Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 29414
55
4-А Міцні горішки Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 28626
56
Krasnoludki Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 27815
57
1d Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 27257
58
4-А Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 26689
59
1-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 26271
60
klasa II Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 24540
61
3-Б Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 24320
62
1r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 23590
63
5a SP Wydminy Wydminy 22452
64
2º A EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 22435
65
4. b (Bélák) Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 22187
66
Maci Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 22113
67
Гердани Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 19647
68
4º PS B Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 19410
69
1r A Escola Joventut Callús 19207
70
1r B L'Ós Polar Escola Joventut Callús 18328
71
2a Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 17904
72
2-В Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 17102
73
SÓWKI Przedszkole im. Barbórki Bolesław 17080
74
Соколи Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 16970
75
4 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 16568
76
Νήπια Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 16101
77
3 клас Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 15950
78
Νήπια Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 15891
79
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 15329
80
3.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 15040
81
Misie Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 15015
82
Допитливі 3 - А Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 14910
83
6 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 14707
84
2ºD EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 14590
85
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 14520
86
3.b osztály Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 14397
87
4-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 14220
88
Gawliki Wielkie SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 14000
89
1.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 13940
90
3E1 Brackenfell Primary Cape Town 13778
91
2.b Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 13684
92
2-А Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 13495
93
3b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 13136
94
1 Cонечки Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 13090
95
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 12496
96
Νήπια Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 12277
97
2-Б Сарненська гімназія №3 Сарни 12265
98
3.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 12200
99
LOU B EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 12200
100
2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 12090
101
klasa 5 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 11889
102
Primero A CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 11729
103
2.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 11500
104
2-A Розумники Початкова школа #26 Івано - Франківськ 11500
105
4.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 11300
106
X3 Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 11000
107
Misie Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 10900
108
3r Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 10900
109
Druga A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 10805
110
Equip de les formigues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 10800
111
2.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10800
103
6latki II Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 10780
113
Turma O Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 10748
114
CLASA PREGATITOARE D Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10700
115
2b Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 10700
116
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 10680
117
1 клас ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10600
118
klasa 3d Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 10350
119
Clasa pregătitoare B Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10300
120
Equip de les meduses i taurons ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 10300
121
1b Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 10251
122
Clasa a IV a B Step by Step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10200
123
ОБЕДИНЕН клас - 1 и 2 клас от ОУ Отец Паисий, Кнежа ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 10200
124
klasa I Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 10200
125
klasa III Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 10200
126
Tercero CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 10200
127
2b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10200
128
Jūratė Bialaglovienė, 3 kl 2021-2022m.m. Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 10183
129
1 - Б клас Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 10100
130
Żuki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 10100
131
3a SP Wydminy Wydminy 10100
132
Grupa mare “D”- Grupa Ștrumfilor Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 10100
133
2n B ESCOLA LA FONT MANRESA 10100
134
Втори "Г" - ОУ "Св.П.Евтимий" ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10100
135
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10100
136
Motyle Przedszkole nr 62 Warszawa 10100
137
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 10065
138
2n Escola Joventut Callús 10000
139
2б-Щурите отличници ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10000
140
Първи "А" клас Бухалче СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 10000
141
GRAAD 3A WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
142
PREGĂTITOARE A Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
143
GRAAD 3B WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
144
3r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 10000
145
3r de primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
146
GRAAD 3C WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
147
Ciastolinki Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 10000
148
4.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10000
149
2n de primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
150
1r primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
151
1c Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10000
152
4.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10000
153
2n de primària Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 10000
154
LOU C EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 10000
155
3 A Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
156
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
157
IV B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10000
158
3D ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
159
3A ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
160
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10000
161
2 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
162
III A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10000
163
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
164
4-Б Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
165
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
166
3 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
167
7 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 10000
168
III A I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
169
IV B I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
170
3c ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
171
3-Б Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 10000
172
IV D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
173
III D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
174
3 C Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
175
IV C I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
176
VI A Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
177
VA Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
178
III C I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
179
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 10000
180
3 B Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
181
3B ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
182
IIIA Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 10000
183
3-А Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 9857
184
Klasa czwarta Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 9500
185
4-В Сарненська гімназія №3 Сарни 9280
186
3rA Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 9180
187
3.o A EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 9159
188
1 клас "Косміки" Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 8940
189
Pierwszaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 8890
190
E' 1 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 8810
191
6 latki I Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 8710
192
3.n Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 8620
193
1a OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 8600
194
2-б "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 8510
195
3. bekkur Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 8470
196
3-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 8420
197
3-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 8201
198
4- В Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 8130
199
5b SP Wydminy Wydminy 8070
200
3rC Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 8030
201
1a integracyjna Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 7300
202
4 клас Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 7100
203
Pszczółki Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 6400
204
2-Б Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 6200
205
Niedźwiadki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 5900
206
Nyuszi Közép Utcai Óvoda Debrecen 5900
207
2º B EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 5800
208
Pillangó Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5800
209
4.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 5700
210
3 - А Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 5700
211
Katica csoport Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 5600
212
Zajączki Przedszkole Nr 27 Chorzów 5600
213
Γ ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5600
214
2º Primaria A Colegio Santa María Assumpta Badajoz 5500
215
2c Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 5500
216
Листопад 2021 ЦР Студія Щастя Ужгород 5400
217
Jötunheimar Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5400
218
Kangurki Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 5400
219
3-в класс Средняя школа 21 Бишкек 5400
220
3-А Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 5300
221
ΚΔΑΠ Παιδόραμα Κορινού ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 5300
222
Süni Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5300
223
4ºB Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5300
224
Klasa zielona Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 5300
225
2n ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5300
226
Sarenki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 5300
227
classe quinta scuola primaria Mombelli Villanova Monferrato Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5200
228
1c Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 5200
229
Clasa a V_a A Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 5200
230
Equip de les àligues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5200
231
Czwartaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5200
232
1. og 2. bekkur Kerhólsskóli Borg 5200
233
4. bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 5200
234
PRIMERO A CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 5200
235
Dirmeikienė Birutė, 3 klasė, 2021/2022m.m. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 5200
236
Equip de les àligues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5200
237
Graad 3A A.F. Louw Primary School Stellenbosch 5200
238
2-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5200
239
2-Б Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 5200
240
Teve DMD Ovi Debrecen 5200
241
2-Г Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 5200
242
4 Б клас Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5200
243
Β΄1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5200
244
Primero B CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 5200
245
1 б - Работливите пчелички СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 5100
246
4-А Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5100
247
Grupa Mamarutelor Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 5100
248
1 клас Розумники ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 5100
249
3.º/4ºBS Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 5100
250
5.d Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 5100
251
Katica Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5100
252
1 K Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 5100
253
CLASA I D Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5100
254
2-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5100
255
3.ºD EB de Pombal Pombal 5100
256
Zerówczaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5100
257
1r ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5100
258
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
259
Piątaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5100
260
klasa 1 Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 5100
261
3-Б Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 5100
262
4-Г Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 5100
263
3b Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 5100
264
Szóstaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5100
265
Klasa 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 5100
266
3 klasė mokytojos Reginos Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5100
267
Kleksy Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 5100
268
3ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5100
269
1-A ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5100
270
3-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5100
271
1º CA EB Cruz de Argola Guimarães 5100
272
3 А Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
273
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 5000
274
POM-D Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5000
275
1 клас Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 5000
276
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 5000
277
Manó csoport Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 5000
278
Clasa a IV-a B Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 5000
279
Grupa VII Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 5000
280
1 Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 5000
281
Ananasy z 3 b klasy Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 5000
282
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 5000
283
Супер герої Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 5000
284
3B IV Novembre Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5000
285
8-Б Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 5000
286
Clasa a IV-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 5000
287
Klasy przysposabiające do pracy Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 5000
288
Clasa a VIII-a Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 5000
289
Siódma B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5000
290
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5000
291
Τμήμα 2 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 5000
292
4-Б клас ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 5000
293
1º primaria C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 5000
294
2.ºB EB de Louriçal Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5000
295
1a Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 5000
296
Świetliki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 5000
297
4 B primaria IV NOVEMBRE Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5000
298
mokytojos Romos 4 klasė Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5000
299
2º ED. PRIMARIA CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 5000
300
GRUPA MIJLOCIE ,,GRUPA URSULETILOR" Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 5000
301
3A IV Novembre Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5000
302
GRUPA MARE ,,B”-ALBINUȚELOR Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 5000
303
1ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
304
1 Б 64 школа Ташкент 5000
305
Pregatitoare B Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 5000
306
Mókus Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 5000
307
klasa 4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 5000
308
GRUPA URSULEŢILOR GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 5000
309
GRUPA MARE A-GRUPA ALBINUȚELOR Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 5000
310
Süni Csoport Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 5000
311
GRUPA MARE B - GRUPA MĂMĂRUȚELOR Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 5000
312
Szavanna Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5000
313
Τμήμα 2 6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 5000
314
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
315
3b Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
316
1 КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 5000
317
4-Б Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 5000
318
Grupa mare C Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 5000
319
Grupa Ștrumfilor Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 5000
320
Prova A Escola Prova 2 Barcelona 5000
321
Clasa I D Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 5000
322
2ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
323
Somisuli 4.a Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 5000
324
2 клас Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 5000
325
2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 5000
326
Siódma A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5000
327
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 5000
328
4-А Брацлав Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 5000
329
Klasa "OA" GANG SŁODZIAKÓW Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 5000
330
Piros csoport Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 5000
331
4-В Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 5000
332
klasa 4 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 5000
333
2 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 5000
334
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 5000
335
Zajączki Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 5000
336
Turma E Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 5000
337
Żabki Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 5000
338
Ambitni Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 5000
339
3-4 класи Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 5000
340
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 5000
341
2 Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 5000
342
Logika 3. a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
343
Clasa a III-a A Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 5000
344
4 A Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
345
1-а Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5000
346
2. osztály Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 5000
347
Γ1 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 5000
348
Przedszkole Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 5000
349
Β ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5000
350
5000
351
4t A Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 5000
352
4t B Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 5000
353
2a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
354
IB ZSP Paniówki Paniówki 5000
355
ART SCHOOL HERO NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 5000
356
6a Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 5000
357
Sówki Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 5000
358
Doskonali Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 5000
359
2 клас КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 5000
360
3.bekkur Kerhólsskóli Borg 5000
361
2-Б Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 5000
362
Νήπια και Προνήπια 19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 5000
363
2.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
364
Бързи герои ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 5000
365
Clasa a2a D Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 5000
366
4-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5000
367
3ο Τμήμα 33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 5000
368
6 SP Wydminy Grunwaldzka 94 5000
369
5-B Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 5000
370
1A, 1B, 1C, 1D, 1E Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 5000
371
Γ1 Παραδεισίου ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
372
Розумнички Жуківська гімназія Шкільна, 59 5000
373
ósma Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 5000
374
3r B Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 5000
375
3 B step by step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5000
376
Kreseczki, Plastusie, Pędzelki Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 5000
377
Mare D Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 5000
378
Nyuszi DMD Ovi Debrecen 5000
379
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5000
380
Рій "Дракончики" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
381
Świetlica szkolna Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 5000
382
3.a Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 5000
383
4-Б Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 5000
384
Μονοθέσιο Νηπιαγωγείο Λαγκαδίων Αρκαδίας ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 5000
385
Νήπια Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 5000
386
3 Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 5000
387
Ε' 2 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
388
3 B Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
389
3. Blágresi Vatnsendaskóli Kópavogur 5000
390
Γ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 5000
391
Læðurnar Kattaskólinn Garðabær 5000
392
Cicle Inicial Escola L'Espígol Juncosa 5000
393
Четвърта възрастова група ДГ "Звездица" ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 5000
394
Δ' 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
395
1 клас Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 5000
396
IV-C, Broscu'ele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
397
IV-C, Broscuțele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
398
Рій "Чорні пантери" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
399
Рій "Єдинорожки" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
400
2. osztály Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 5000
401
Segundo CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 5000
402
4-Б Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 5000
403
klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 5000
КЛАССУЧЕБНОЕ ЗАВЕДЕНИЕСТРАНАГОРОДОЧКИ
1
2-В super fast Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 294885
2
Grade 3 A4 Brackenfell Primary Cape Town 289523
3
Sówki Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 273512
4
3A3 Brackenfell Primary Cape Town 237935
5
старша різновікова група "Бджілка" Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 210087
6
4a SP Wydminy Wydminy 206542
7
28супергероїв4-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 205202
8
Skrzaty Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 197509
9
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 193143
10
3 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 186024
11
3A1 Brackenfell Primary Cape Town 163081
12
2a Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 148001
13
1c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 140072
14
3A2 Brackenfell Primary Cape Town 137524
15
1-А Сонячний Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 130345
16
2 a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 129859
17
4-А Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 119334
18
2 клас Смайлик Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 115677
19
3b SP Wydminy Wydminy 111896
20
4-Б Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 92052
21
Γ τάξη 5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 89828
22
4 -А Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 83063
23
1.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 82526
24
JLouB EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 81028
25
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Žiogelis'' grupė ,,Ančiukai'' Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 79897
26
Tygryski Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 78186
27
3E2 Brackenfell Primary Cape Town 77121
28
LOU F EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 72256
29
1.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 71539
30
Ολοήμερο 14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 68187
31
2.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 66083
32
Motylki Przedszkole Nr 27 Chorzów 61441
33
Супер 4-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 60401
34
Νήπια Προνήπια Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 56434
35
Zümi-nagy Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 55779
36
1.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 55082
37
A1 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 54395
38
Γ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 53353
39
Clasa eroilor Fast Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 52504
40
LOU D EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 51568
41
T3V Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 46491
42
2n Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 44279
43
4b SP Wydminy Wydminy 40491
44
1b i 2a Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 38692
45
2-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 34464
46
II B, Prietenii naturii Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 33711
47
CLASA I C Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 32583
48
Grade 3 A/E Bellville Primary School Bellville 32304
49
4. osztály Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 32013
50
Šiaulių l/d "Drugelis", "Boružėlės" grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 31696
51
4 клас Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 31203
52
6a SP Wydminy Wydminy 31074
53
CAF EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 30539
54
4-А Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 29414
55
4-А Міцні горішки Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 28626
56
Krasnoludki Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 27815
57
1d Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 27257
58
4-А Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 26689
59
1-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 26271
60
klasa II Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 24540
61
3-Б Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 24320
62
1r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 23590
63
5a SP Wydminy Wydminy 22452
64
2º A EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 22435
65
4. b (Bélák) Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 22187
66
Maci Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 22113
67
Гердани Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 19647
68
4º PS B Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 19410
69
1r A Escola Joventut Callús 19207
70
1r B L'Ós Polar Escola Joventut Callús 18328
71
2a Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 17904
72
2-В Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 17102
73
SÓWKI Przedszkole im. Barbórki Bolesław 17080
74
Соколи Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 16970
75
4 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 16568
76
Νήπια Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 16101
77
3 клас Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 15950
78
Νήπια Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 15891
79
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 15329
80
3.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 15040
81
Misie Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 15015
82
Допитливі 3 - А Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 14910
83
6 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 14707
84
2ºD EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 14590
85
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 14520
86
3.b osztály Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 14397
87
4-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 14220
88
Gawliki Wielkie SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 14000
89
1.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 13940
90
3E1 Brackenfell Primary Cape Town 13778
91
2.b Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 13684
92
2-А Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 13495
93
3b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 13136
94
1 Cонечки Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 13090
95
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 12496
96
Νήπια Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 12277
97
2-Б Сарненська гімназія №3 Сарни 12265
98
3.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 12200
99
LOU B EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 12200
100
2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 12090
101
klasa 5 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 11889
102
Primero A CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 11729
103
2.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 11500
104
2-A Розумники Початкова школа #26 Івано - Франківськ 11500
105
4.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 11300
106
X3 Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 11000
107
Misie Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 10900
108
3r Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 10900
109
Druga A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 10805
110
Equip de les formigues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 10800
111
2.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10800
103
6latki II Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 10780
113
Turma O Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 10748
114
CLASA PREGATITOARE D Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10700
115
2b Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 10700
116
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 10680
117
1 клас ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10600
118
klasa 3d Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 10350
119
Clasa pregătitoare B Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10300
120
Equip de les meduses i taurons ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 10300
121
1b Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 10251
122
Clasa a IV a B Step by Step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10200
123
ОБЕДИНЕН клас - 1 и 2 клас от ОУ Отец Паисий, Кнежа ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 10200
124
klasa I Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 10200
125
klasa III Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 10200
126
Tercero CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 10200
127
2b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10200
128
Jūratė Bialaglovienė, 3 kl 2021-2022m.m. Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 10183
129
1 - Б клас Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 10100
130
Żuki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 10100
131
3a SP Wydminy Wydminy 10100
132
Grupa mare “D”- Grupa Ștrumfilor Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 10100
133
2n B ESCOLA LA FONT MANRESA 10100
134
Втори "Г" - ОУ "Св.П.Евтимий" ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10100
135
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10100
136
Motyle Przedszkole nr 62 Warszawa 10100
137
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 10065
138
2n Escola Joventut Callús 10000
139
2б-Щурите отличници ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10000
140
Първи "А" клас Бухалче СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 10000
141
GRAAD 3A WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
142
PREGĂTITOARE A Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
143
GRAAD 3B WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
144
3r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 10000
145
3r de primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
146
GRAAD 3C WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
147
Ciastolinki Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 10000
148
4.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10000
149
2n de primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
150
1r primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
151
1c Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10000
152
4.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10000
153
2n de primària Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 10000
154
LOU C EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 10000
155
3 A Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
156
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
157
IV B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10000
158
3D ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
159
3A ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
160
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10000
161
2 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
162
III A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10000
163
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
164
4-Б Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
165
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
166
3 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
167
7 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 10000
168
III A I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
169
IV B I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
170
3c ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
171
3-Б Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 10000
172
IV D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
173
III D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
174
3 C Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
175
IV C I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
176
VI A Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
177
VA Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
178
III C I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
179
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 10000
180
3 B Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
181
3B ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
182
IIIA Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 10000
183
3-А Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 9857
184
Klasa czwarta Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 9500
185
4-В Сарненська гімназія №3 Сарни 9280
186
3rA Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 9180
187
3.o A EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 9159
188
1 клас "Косміки" Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 8940
189
Pierwszaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 8890
190
E' 1 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 8810
191
6 latki I Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 8710
192
3.n Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 8620
193
1a OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 8600
194
2-б "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 8510
195
3. bekkur Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 8470
196
3-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 8420
197
3-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 8201
198
4- В Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 8130
199
5b SP Wydminy Wydminy 8070
200
3rC Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 8030
201
1a integracyjna Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 7300
202
4 клас Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 7100
203
Pszczółki Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 6400
204
2-Б Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 6200
205
Niedźwiadki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 5900
206
Nyuszi Közép Utcai Óvoda Debrecen 5900
207
2º B EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 5800
208
Pillangó Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5800
209
4.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 5700
210
3 - А Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 5700
211
Katica csoport Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 5600
212
Zajączki Przedszkole Nr 27 Chorzów 5600
213
Γ ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5600
214
2º Primaria A Colegio Santa María Assumpta Badajoz 5500
215
2c Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 5500
216
Листопад 2021 ЦР Студія Щастя Ужгород 5400
217
Jötunheimar Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5400
218
Kangurki Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 5400
219
3-в класс Средняя школа 21 Бишкек 5400
220
3-А Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 5300
221
ΚΔΑΠ Παιδόραμα Κορινού ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 5300
222
Süni Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5300
223
4ºB Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5300
224
Klasa zielona Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 5300
225
2n ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5300
226
Sarenki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 5300
227
classe quinta scuola primaria Mombelli Villanova Monferrato Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5200
228
1c Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 5200
229
Clasa a V_a A Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 5200
230
Equip de les àligues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5200
231
Czwartaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5200
232
1. og 2. bekkur Kerhólsskóli Borg 5200
233
4. bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 5200
234
PRIMERO A CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 5200
235
Dirmeikienė Birutė, 3 klasė, 2021/2022m.m. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 5200
236
Equip de les àligues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5200
237
Graad 3A A.F. Louw Primary School Stellenbosch 5200
238
2-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5200
239
2-Б Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 5200
240
Teve DMD Ovi Debrecen 5200
241
2-Г Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 5200
242
4 Б клас Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5200
243
Β΄1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5200
244
Primero B CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 5200
245
1 б - Работливите пчелички СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 5100
246
4-А Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5100
247
Grupa Mamarutelor Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 5100
248
1 клас Розумники ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 5100
249
3.º/4ºBS Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 5100
250
5.d Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 5100
251
Katica Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5100
252
1 K Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 5100
253
CLASA I D Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5100
254
2-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5100
255
3.ºD EB de Pombal Pombal 5100
256
Zerówczaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5100
257
1r ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5100
258
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
259
Piątaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5100
260
klasa 1 Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 5100
261
3-Б Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 5100
262
4-Г Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 5100
263
3b Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 5100
264
Szóstaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5100
265
Klasa 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 5100
266
3 klasė mokytojos Reginos Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5100
267
Kleksy Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 5100
268
3ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5100
269
1-A ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5100
270
3-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5100
271
1º CA EB Cruz de Argola Guimarães 5100
272
3 А Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
273
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 5000
274
POM-D Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5000
275
1 клас Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 5000
276
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 5000
277
Manó csoport Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 5000
278
Clasa a IV-a B Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 5000
279
Grupa VII Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 5000
280
1 Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 5000
281
Ananasy z 3 b klasy Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 5000
282
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 5000
283
Супер герої Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 5000
284
3B IV Novembre Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5000
285
8-Б Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 5000
286
Clasa a IV-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 5000
287
Klasy przysposabiające do pracy Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 5000
288
Clasa a VIII-a Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 5000
289
Siódma B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5000
290
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5000
291
Τμήμα 2 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 5000
292
4-Б клас ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 5000
293
1º primaria C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 5000
294
2.ºB EB de Louriçal Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5000
295
1a Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 5000
296
Świetliki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 5000
297
4 B primaria IV NOVEMBRE Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5000
298
mokytojos Romos 4 klasė Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5000
299
2º ED. PRIMARIA CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 5000
300
GRUPA MIJLOCIE ,,GRUPA URSULETILOR" Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 5000
301
3A IV Novembre Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5000
302
GRUPA MARE ,,B”-ALBINUȚELOR Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 5000
303
1ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
304
1 Б 64 школа Ташкент 5000
305
Pregatitoare B Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 5000
306
Mókus Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 5000
307
klasa 4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 5000
308
GRUPA URSULEŢILOR GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 5000
309
GRUPA MARE A-GRUPA ALBINUȚELOR Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 5000
310
Süni Csoport Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 5000
311
GRUPA MARE B - GRUPA MĂMĂRUȚELOR Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 5000
312
Szavanna Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5000
313
Τμήμα 2 6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 5000
314
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
315
3b Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
316
1 КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 5000
317
4-Б Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 5000
318
Grupa mare C Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 5000
319
Grupa Ștrumfilor Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 5000
320
Prova A Escola Prova 2 Barcelona 5000
321
Clasa I D Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 5000
322
2ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
323
Somisuli 4.a Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 5000
324
2 клас Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 5000
325
2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 5000
326
Siódma A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5000
327
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 5000
328
4-А Брацлав Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 5000
329
Klasa "OA" GANG SŁODZIAKÓW Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 5000
330
Piros csoport Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 5000
331
4-В Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 5000
332
klasa 4 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 5000
333
2 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 5000
334
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 5000
335
Zajączki Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 5000
336
Turma E Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 5000
337
Żabki Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 5000
338
Ambitni Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 5000
339
3-4 класи Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 5000
340
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 5000
341
2 Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 5000
342
Logika 3. a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
343
Clasa a III-a A Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 5000
344
4 A Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
345
1-а Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5000
346
2. osztály Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 5000
347
Γ1 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 5000
348
Przedszkole Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 5000
349
Β ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5000
350
5000
351
4t A Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 5000
352
4t B Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 5000
353
2a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
354
IB ZSP Paniówki Paniówki 5000
355
ART SCHOOL HERO NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 5000
356
6a Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 5000
357
Sówki Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 5000
358
Doskonali Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 5000
359
2 клас КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 5000
360
3.bekkur Kerhólsskóli Borg 5000
361
2-Б Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 5000
362
Νήπια και Προνήπια 19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 5000
363
2.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
364
Бързи герои ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 5000
365
Clasa a2a D Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 5000
366
4-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5000
367
3ο Τμήμα 33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 5000
368
6 SP Wydminy Grunwaldzka 94 5000
369
5-B Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 5000
370
1A, 1B, 1C, 1D, 1E Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 5000
371
Γ1 Παραδεισίου ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
372
Розумнички Жуківська гімназія Шкільна, 59 5000
373
ósma Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 5000
374
3r B Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 5000
375
3 B step by step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5000
376
Kreseczki, Plastusie, Pędzelki Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 5000
377
Mare D Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 5000
378
Nyuszi DMD Ovi Debrecen 5000
379
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5000
380
Рій "Дракончики" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
381
Świetlica szkolna Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 5000
382
3.a Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 5000
383
4-Б Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 5000
384
Μονοθέσιο Νηπιαγωγείο Λαγκαδίων Αρκαδίας ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 5000
385
Νήπια Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 5000
386
3 Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 5000
387
Ε' 2 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
388
3 B Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
389
3. Blágresi Vatnsendaskóli Kópavogur 5000
390
Γ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 5000
391
Læðurnar Kattaskólinn Garðabær 5000
392
Cicle Inicial Escola L'Espígol Juncosa 5000
393
Четвърта възрастова група ДГ "Звездица" ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 5000
394
Δ' 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
395
1 клас Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 5000
396
IV-C, Broscu'ele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
397
IV-C, Broscuțele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
398
Рій "Чорні пантери" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
399
Рій "Єдинорожки" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
400
2. osztály Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 5000
401
Segundo CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 5000
402
4-Б Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 5000
403
klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 5000
ПРИМИТЕ УЧАСТИЕ!

ИНФОРМАЦИЯ

ПОЗНАКОМЬТЕСЬ С СУПЕРГЕРОЯМИ

КАМПАНИЯ В ДЕЙСТВИИ

СООБЩЕСТВО

СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ
ТОВАР КУПЛЕН!
НЕДОСТАТОЧНО МОНЕТ!
НЕДОСТАТОЧНО АЛМАЗОВ!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software