КАМПАНИЯ В ДЕЙСТВИИ
Школы более чем в 20 странах по всему миру работают вместе, чтобы построить сообщество, в котором миллионы детей имеют одну глобальную миссию — спасти своих бабушек и дедушек.
РЕЙТИНГОВАЯ ТАБЛИЦА
Может ли ваш ребенок и его школа быть одним из ведущих Супергероев FAST в мире?
УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ
МИРОВОЙ РЕКОРД
Вы бы хотели помочь нам установить мировой рекорд для книги рекордов Гиннесса?
УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ
СТРАНИЦА СООБЩЕСТВА
Вдохновляйтесь примером обычных людей, которые творят чудеса в жизни других.
УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ
ЭЛЕКТРОННЫЕ КНИГИ
На этом веб-сайте есть пять интерактивных электронных книг, которые помогут детям пройти образовательную программу Супергероев FAST.
УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ
РЕЙТИНГОВАЯ ТАБЛИЦА
В списке лидеров показаны все школы, которые принимаю участие в кампании.
Дети могут помочь своим классам и школе подняться выше в таблице лидеров, зарабатывая баллы за «обучение» своих родителей в разделе База, заполнив электронные книги и побив свой личный рекорд в онлайн-играх. Каждый отдельный балл каждого ребенка накапливается в соответствующем классе и в школе, так что давайте займемся этим!
ФИЛЬТР:
УЧЕБНОЕ ЗАВЕДЕНИЕСТРАНАГОРОДОЧКИ
1
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 8546677
2
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 4372563
3
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 2749924
4
??????? Αθήνα 1866046
5
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 1253207
6
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 1248562
7
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 1069485
8
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 1040390
9
Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 813630
10
ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 796412
11
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 776694
12
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 763614
13
СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 740631
14
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 712753
15
ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 709300
16
Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 666274
17
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 631021
18
Základná škola Užhorodská, 39 Košice ZŠ Užhorodská 39, 590135
19
Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 568966
20
Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 567152
21
Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 559216
22
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 552404
23
Орелецька гімназія Село Орелець 534382
24
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 516876
25
Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 492058
26
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 490180
27
ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 480730
28
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 480556
29
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 478505
30
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 477402
31
SP Wydminy Wydminy 474010
32
Základná škola Ľubotice Strážnická 26, 08006 Ľubotice 466712
33
Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 462052
34
Centro Escolar de Lijó Barcelos 451223
35
E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 442914
36
Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 404690
37
Základná škola s materskou školou Ondreja Cabana Komjatice 398310
38
Základná škola Považská Teplá Považská Bystrica 393814
39
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 390223
40
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 386552
41
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 385614
42
Materská škola Láb Láb 372770
43
SZS UNES Nitra 362900
44
ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 346340
45
Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 342740
46
26o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 338961
47
ОУ "Никола Обретенов" Русе 333412
48
24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 327996
49
Simon Rodriguez Quito 327653
50
Súkromná základná škola s materskou školou Námestie slobody 100, 08301 Sabinov 326134
51
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 311585
52
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 309849
53
E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 305408
54
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 299582
55
Základná škola s materskou školou Mútne 224 Mútne 294424
56
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 285641
57
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 284462
58
Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 281054
59
Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare ", Alexandria Alexandria 272212
60
Základná škola Polomka Polomka 267714
61
ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 264530
62
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 251120
63
Základná škola Korňa Základná škola Korňa 247624
64
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 243407
65
13ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 241434
66
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 233146
67
Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 228194
68
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 227781
69
СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 214272
70
ЦПО Соняшник Біла Церква 210063
71
Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 206600
72
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΡΙ ΛΑΓΚΑΔΑ 202651
73
21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 200494
74
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 192344
75
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 189916
76
ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 184387
77
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 182654
78
Woodcrest Public School 180452
79
СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 174866
80
ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 174268
81
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΙΤΟΧΩΡΙ 170720
82
EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 158066
83
Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 157054
84
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 153340
85
Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 150258
86
Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 150154
87
EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 149212
88
Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 148748
89
Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 143182
90
Základná škola,Dlhä 43,35, Dlhé Klčovo Dlhé Klčovo 141122
91
ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 140382
92
Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 139368
93
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 139326
94
ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 138784
95
Brackenfell Primary Cape Town 136378
96
CEIP LOS GILES C/SAHARA 40 134952
97
Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 134072
98
Миколаївський ліцей №19 Миколаївської міської ради Миколаївської області м.Миколаїв, Миколаївська область 133212
99
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 132971
100
ZŠ s MŠ, Demandice 131 Demandice 935 85 132640
101
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 132582
102
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 128218
103
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 127456
104
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 127418
105
Școala Gimnazială Nr 80, București București 127050
106
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 125598
107
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 121278
108
​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 120916
109
ДГ "СИНЧЕЦ" - СМОЛЯН Смолян 119018
110
ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 117466
111
1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 115478
103
ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - СМОЛЯН Смолян 113598
113
ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 111660
114
Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 110406
115
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 109182
116
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 108515
117
6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 107468
118
СУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" - СМОЛЯН Смолян 107422
119
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 107050
120
ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 106678
121
Henkel škôlka Bratislava 101713
122
Escola do Sardão Rua do Lameiro 101494
123
КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 101450
124
Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 100876
125
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 100633
126
Birštono gimnazija Birštonas 98408
127
CEIP NTRA SRA DEL ROSARIO (30008431) ALHAMA DE MURCIA 98278
128
Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 97666
129
Νηπιαγωγείο Κεραμωτής Χρυσούπολη Δήμου Νέστου 94117
130
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 91543
131
ОУ "ПРОФ. Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ" - СМОЛЯН Смолян 91274
132
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 89990
133
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 89026
134
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 88018
135
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 87311
136
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 87080
137
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 86680
138
18ο Δημοτικό Σχολείο Καβάλας Καβάλα 86222
139
Grunnskólinn í Hveragerði 810 Hveragerði 85510
140
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 84854
141
CEIP Alba Plata Cáceres 82840
142
Základná škola Nižná Olšava Nižná Olšava 82674
143
Spojená škola, Školská 478, Zborov Zborov 81962
144
ZŠ Ul. karpatská 803/11, Svidník Karpatská 803/11, Svidník 80105
145
Grundaskóli Espigrund 79182
146
Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 79064
147
Φυλλαναγνωσία, εργαστήρι παραμυθιών ΝΑΞΟΣ 78430
148
Základná škola M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 78414
149
ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 77026
150
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 76552
151
Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 75668
152
Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 75395
153
The Key Creative School ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ 75310
154
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 74684
155
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 73859
156
СУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 73428
157
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 71952
158
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 71744
159
КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 71718
160
Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 71560
161
26 Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Καλαμαριά/ θεσ/νίκη 71490
162
Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 71484
163
6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 70620
164
ДГ "БУРАТИНО" - СМОЛЯН Смолян 70328
165
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 69888
166
СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 69320
167
EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 68834
168
Hlíðarskóli Akureyri 68784
169
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 68732
170
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 68670
171
ZŠ Karpatská Svidník 67494
172
Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 67280
173
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 67206
174
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 66572
175
16ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 66242
176
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 66104
177
ДГ "Зорница" - Свиленград Свиленград 66096
178
СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 66000
179
ZŠ Hôrka Hôrka 50 65946
180
Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 65158
181
Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 64826
182
ПЪРВО СУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - СМОЛЯН Смолян 63600
183
12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 63500
184
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 63058
185
Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 63000
186
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és AMI Vámosszabadi Tagiskolája Vámosszabadi 62102
187
Základná škola Hostie Hostie 86, 951 94 Hostie 62089
188
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 61966
189
Przedszkole nr 215 Warszawa 61857
190
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 61701
191
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 61480
192
Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 61184
193
ОУ "СТОЮ ШИШКОВ"- СМОЛЯН Смолян 60600
194
Escola Básica Ria Formosa Faro 60408
195
ДГ ПРИЯТЕЛИ - КУКЛЕН КУКЛЕН 60400
196
Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 60100
197
Cirkevná spojená škola Školská 650, 093 02 Vranov nad Topľou 60100
198
ОУ "ЮРИЙ ГАГАРИН" - СМОЛЯН Смолян 60000
199
ДГ "СЛЪНЦЕ" - СМОЛЯН Смолян 59616
200
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 59570
201
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 59370
202
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 59058
203
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 58288
204
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 57856
205
Spojená škola Pohronská Polhora Pohronská Polhora 57392
206
Colegio La Asunción (León) León 56984
207
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 56980
208
Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області Селище Андріївка 56940
209
39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 56200
210
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 55974
211
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 55704
212
ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - СМОЛЯН Смолян 55322
213
37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 54976
214
ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 54700
215
10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 54648
216
MŠ Osloboditeľov Humenné 54346
217
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 54259
218
EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 54100
219
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 53040
220
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 52812
221
Scoala Gimnazială Nr 1 Cristești, Botoșani Loc. Cristesti, jud Botoșani 52616
222
2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ. ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τυρολόης 17, Θεσσαλονίκη - Τούμπα, 54351, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51978
223
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 51958
224
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 51926
225
СУ ОТЕЦ ПАИСИЙ - КУКЛЕН КУКЛЕН 51200
226
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 51160
227
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 51012
228
ТЕСТ за училище София 51000
229
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 50901
230
Vandžiogalos gimnazija Vandžiogala 50084
231
Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 50000
232
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 49686
233
Стрийська початкова школа №12 Стрий 49600
234
Materská škola Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 49129
235
CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 49060
236
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 48863
237
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 48799
238
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 48648
239
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - с. СМИЛЯН Смилян 47980
240
Babtų gimnazija Babtai 47840
241
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu Olkusz 47760
242
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑ 47288
243
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 47180
244
Cirkevná základná škola sv. Demetra, Ražňany Ražňany 47116
245
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 46377
246
Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 45800
247
Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras Kačerginė 45796
248
Colégio Intelecto Pouso Alegre 45768
249
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 45762
250
Escola Básica do Miratejo Seixal 45400
251
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 45326
252
ДГ РАДОСТ - СМОЛЯН Смолян 45200
253
Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Radzionków 45000
254
EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 45000
255
Základná škola Mudroňova Bratislava-Staré Mesto 45000
256
EB1/JI N.º 3 da Cavalinha Olhão 45000
257
26.СУ "Йордан Йовков" София 45000
258
Escola Poeta Foix Barcelona 44806
259
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 44750
260
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 44699
261
ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená ZŠ P. O. HVIEZDOSLAVA Trstená 44278
262
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 44197
263
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 43732
264
CEIP QUEVEDO León 43600
265
ZŠ Mierová 46 Bratislava 43256
266
Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 43200
267
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 43187
268
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
269
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 42910
270
Școala Gimnazială Nr 1 Todirești Todiresti 42600
271
Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 42520
272
LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 42498
273
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 42420
274
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 42080
275
Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 41930
276
Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 41800
277
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 41772
278
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 41613
279
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 41400
280
ZŠ s MŠ Častá Častá 41200
281
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 41060
282
CEIP Alférez Segura HUESA 41000
283
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 40941
284
Зубівмостівська гімназія Кам'янка-Бузької міської ради село Зубів Міст, Львівський район, Львівська область 40858
285
EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 40200
286
BRAȘOV, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 13 BRAȘOV 40200
287
Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 40190
288
2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 40028
289
Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 40000
290
Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 40000
291
Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 40000
292
Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 40000
293
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 40000
294
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 40000
295
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 40000
296
AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 40000
297
Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 39938
298
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
299
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 39452
300
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 39393
301
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 39001
302
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 38980
303
"Saulė" Joniškis 38899
304
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 38830
305
Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 38736
306
Colegio Almedina Córdoba 38600
307
Escola Montbou Carrer Progrés, 57 38450
308
Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 38440
309
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 38400
310
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 38167
311
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 37882
312
ZŠ s MŠ A. Vagača Detva Štúrova 12, 962 12 Detva 37600
313
Școala Gimnazială ”Sfântul Vasile” Ploiești 37520
314
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 37512
315
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT "FRUNZA DE STEJAR" PLOPENI 37463
316
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 37340
317
Duhova škôlka Bratislava 37132
318
Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 37100
319
Grădinița 256 București 37000
320
Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 36926
321
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
322
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 36797
323
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 36769
324
Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 36560
325
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ 36400
326
EB Cruz de Argola Guimarães 36400
327
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 36354
328
EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 36290
329
Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 36280
330
Stapaskóli Reykjanesbær 36200
331
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 36086
332
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 36000
333
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 35922
334
Zöldsziget Körzeti Általános Iskola Szigetmonostor 35812
335
ДГ №11 ЕЛХИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 35800
336
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 35800
337
Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 35600
338
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 35600
339
13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 35539
340
ОУ "Стою Шишков", с. Търън с. Търън 35400
341
ДГ "ЗОРНИЦА" - СМОЛЯН Смолян 35400
342
ДГ "РУСАЛКА" - с. ТЪРЪН, община СМОЛЯН село Търън, Община Смолян 35400
343
Brașov, Liceul cu Program Sportiv Brașov 35400
344
Жетісу облысы,Талдықорған қаласы 12 орта мектеп гимназия Талдықорған 35300
345
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 35300
346
Brașov, Liceul „Andrei Mureșanu” Brașov 35200
347
3o Δημοτικό Σχολείο Ιτέας ΙΤΕΑ ΦΩΚΙΔΑΣ 35200
348
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 35200
349
КГУ « Гимназия 1» Караганда 35200
350
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
351
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 35000
352
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
353
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
354
Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 35000
355
Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 35000
356
Ходовицька гімназія Ходовичі 35000
357
Școala Gimnaziala Mihăilești Comuna Mihăilești, jud Buzău 35000
358
Scoala Gimnaziala nr.1 Eforie Nord Eforie Nord 35000
359
Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 35000
360
Острицький ліцей Магальської сільської ради село Магала 35000
361
Scoala Gimnazială Dimitrie Luchian, com. Piscu, jud. Galati Galati, comuna Piscu 35000
362
Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 35000
363
Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 35000
364
Școala Gimnazială Ciocănești Ciocănești 35000
365
ДГ "ВЕСЕЛУШКО" - Смолян 35000
366
English Drama MicroSchool Θεσσαλονίκη 35000
367
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 35000
368
Colégio do Rio Portimão 35000
369
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 35000
370
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 35000
371
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 35000
372
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 35000
373
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 35000
374
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 35000
375
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 34980
376
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 34838
377
ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 34820
378
1.ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονικη 34084
379
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 33492
380
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 33241
381
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 33220
382
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
383
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 32959
384
Lugoj, SCOALA GIMNAZIALA NR.3 LUGOJ 32800
385
testCZ test 32620
386
Grădinița Numărul 239, București București 32382
387
Острозький ліцей №2 Острог 32300
388
Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 32060
389
ОУ НИКОЛА ВАПЦАРОВ - ШИРОКА ЛЪКА Широка Лъка 32060
390
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 31856
391
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 31838
392
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 31820
393
Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 31800
394
Херсонська гімназія №1 Херсон 31760
395
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 31726
396
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 31484
397
EB de Pedrógão Pequeno Rua da Escola 31460
398
Algonquin Avenue Public School 31400
399
Súkromná základná škola, Tr. SNP 104, Košice Tr. SNP 104, Košice 31260
400
Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 31000
401
Сарненська гімназія №3 Сарни 30900
402
Základná škola Muránska Dlhá Lúka č.321 30882
403
5ο Δημοτικο Σχ.Δαφνης ‘’Γεώργιος Μπουζιανης’’ ΑΘΗΝΑ 30812
404
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 30800
405
2ο Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 30800
406
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30800
407
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 30800
408
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30800
409
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30800
410
45 Київ 30800
411
Spojená škola Spišská Stará Ves 30765
412
Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 30600
413
Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 30600
414
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 30532
415
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 30500
416
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
417
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 30400
418
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30400
419
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30400
420
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 30250
421
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30200
422
Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 30200
423
Materská škola Zohor Zohor 30200
424
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 30200
425
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 30200
426
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 30200
427
Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 30200
428
Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 30200
429
Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 30200
430
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 30200
431
Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 30200
432
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 30200
433
ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, Община Смолян 30100
434
EB 1 Arganil Arganil 30100
435
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30100
436
Základná škola Trebišov 30000
437
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
438
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 30000
439
Materská škola Žehra 10 30000
440
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
441
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
442
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30000
443
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
444
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 30000
445
Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 30000
446
Zssmš Margecany Margecany 30000
447
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 30000
448
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
449
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
450
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 30000
451
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30000
452
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
453
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 30000
454
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30000
455
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 30000
456
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
457
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 30000
458
Colégio João Paulo II Braga 30000
459
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
460
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 30000
461
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 30000
462
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 30000
463
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 30000
464
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30000
465
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 30000
466
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
467
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30000
468
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 30000
469
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
470
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
471
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
472
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
473
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
474
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
475
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 30000
476
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
477
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
478
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
479
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 30000
480
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 30000
481
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
482
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
483
EB de Pombal Pombal 30000
484
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
485
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
486
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
487
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
488
Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 30000
489
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
490
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
491
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
492
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
493
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
494
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 30000
495
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
496
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
497
C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 30000
498
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
499
C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 30000
500
Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 30000
501
C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 30000
502
Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 30000
503
C.P.R. IZNÁJAR NORTE EL HIGUERAL (IZNÁJAR, CÓRDOBA) 30000
504
Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 30000
505
Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 30000
506
Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 30000
507
Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 30000
508
Scoala Gimnaziala Nr.81 București 30000
509
Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 30000
510
Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 30000
511
CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 30000
512
ZŠ s MŠ J. A. Komenského Bratislava 30000
513
NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 30000
514
Școala Gimnazială Nr.2, orașul Boldești-Scăeni Boldești-Scăeni, jud. Prahova 30000
515
Основно училище "Христо Ботев", с. Мосомище с. Мосомище, общ. Гоце Делчев, обл. Благоевград 30000
516
№ 28 мектеп-лицей Түркістан 30000
517
19 ЖОББМ Уральск 30000
518
КГУ "ОШ с. Шуйское отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области" Село Шуйское, Атбасарский район 30000
519
Достық орта мектебі Ақсу 30000
520
Школа-лицей №36 имени А. Тажибаева Кызылординская область ,Сырдарьинский район 30000
521
КГУ "Валеологическая специализированная школа-комплекс для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области Усть-Каменогорск 30000
522
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
523
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
524
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
525
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
526
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
527
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
528
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 30000
529
Escola Joventut Callús 30000
530
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
531
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
532
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
533
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
534
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
535
Bellville Primary School Bellville 30000
536
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
537
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
538
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 30000
539
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
540
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
541
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
542
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
543
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
544
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 30000
545
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
546
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
547
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
548
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30000
549
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
550
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 30000
551
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
552
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
553
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
554
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 30000
555
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
556
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
557
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
558
УВК ШГ38 Бишкек 30000
559
СОШ 47 Бишкек 30000
560
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
561
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
562
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
563
СОШ 77 Город Бишкек 30000
564
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
565
СОШ 54 Bishkek. 30000
566
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
567
СОШ60 Ул Ахунбаева 30000
568
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30000
569
Гимназия 2 Каракол 30000
570
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 30000
571
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
572
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 30000
573
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
574
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
575
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
576
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
577
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
578
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 30000
579
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
580
Addo Primary School Addo 30000
581
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
582
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
583
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
584
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
585
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
586
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
587
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
588
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 30000
589
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
590
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
591
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
592
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
593
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
594
Highbury Primary Cape Town 30000
595
Școala Gimnazială Sântana Sântana 30000
596
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
597
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
598
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
599
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
600
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
601
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 30000
602
Santa Creu Anglesola 30000
603
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
604
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 30000
605
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
606
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 30000
607
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 30000
608
Школа UMKA School Алматы 30000
609
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
610
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
611
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
612
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
613
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 30000
614
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30000
615
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
616
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
617
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
618
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
619
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
620
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
621
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
622
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
623
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 30000
624
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 30000
625
Δημοτικό σχολείο λουτρόπολης θερμής Λουτρόπολη Θέρμης Λέσβου 29956
626
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 29646
627
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 29570
628
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 29316
629
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 29110
630
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 29094
631
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 28897
632
Escola Carles III La Ràpita 28650
633
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 28017
634
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 27920
635
Základná škola Bátorove Kosihy, Modranská cesta 892,946 34 27853
636
Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 27764
637
Základná škola s materskou školou Ubľa 120 Základná škola s materskou školou Ubľa 120 27572
638
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 27310
639
ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 27000
640
Ліцей 35 Кам'янське, Дніпропетровська обл. 27000
641
ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" С. АРДА село Арда 26800
642
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Borów Wielki 26763
643
Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 26600
644
CD Howe Public School Thunder Bay 26600
645
Materská škola Budkovce Budkovce 119 26600
646
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 26598
647
Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 26400
648
Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 26400
649
Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 26400
650
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 26163
651
Nesskóli Neskaupstaður 26100
652
E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 26000
653
Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 26000
654
Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 26000
655
Катеринівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області село Катеринівка 26000
656
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25999
657
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 25900
658
Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 25800
659
1ο Νηπιαγωγείο Φαρσάλων ΦΑΡΣΑΛΑ 25800
660
Școala Gimnazială Raciu Raciu 25800
661
ZŠ s MŠ Podzávoz Čadca 25800
662
Лісовицький ліцей Лісовичі 25800
663
Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 25800
664
Materská škola Východná Východná, okres Liptovský Mikuláš 25781
665
Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 25600
666
Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 25600
667
Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 25600
668
Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради Запоріжжя 25600
669
Școala Gimnazială Nr. 2 Lugoj Lugoj 25600
670
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 25600
671
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25500
672
Școala Gimnazială Costeștii din Vale Costeștii din Vale 25500
673
Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 25500
674
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 25500
675
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25500
676
Best School Grosswinternheim 25400
677
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
678
ДГ Незабравка Бяла Слатина 25400
679
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25400
680
Základná škola v Lozorne Lozorno 25400
681
Escola Les Arrels Salt 25400
682
Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 25400
683
Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 25400
684
Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 25400
685
Základná škola s materskou školou Bežovce Bežovce 25400
686
Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області Харків 25400
687
BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 25400
688
13ο Νηπιαγωγείο Αγίας Βαρβάρας Αγία Βαρβάρα 25400
689
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25400
690
Engjaskóli Reykjavík 25200
691
EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 25200
692
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
693
C.E.I.P. RUIZ DEL PERAL Guadix 25200
694
EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 25200
695
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 25200
696
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 25200
697
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμαιδα 25200
698
Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 25200
699
Școala Gimnazială Șerbănești Șerbănești, com. Corbița 25200
700
Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 25200
701
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 25200
702
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑ 25200
703
8ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου ΑΘΗΝΑ 25200
704
ZŠ s MŠ Lúka 135 Lúka 25200
705
ZŠ Pohraničná Pohraničná 9, Komárno 25200
706
ДГ "ИЗВОРЧЕ" - с. МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, община Смолян 25200
707
Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Chrobrego w Oławiel Oława 25200
708
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 25200
709
Escola Catalunya Sabadell 25200
710
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25200
711
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25200
712
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
713
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 25200
714
Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 25200
715
EB1 de Samora Correia Samora Correia 25100
716
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області Харків 25100
717
C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 25100
718
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
719
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
720
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 25100
721
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 25100
722
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 25100
723
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25100
724
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25100
725
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
726
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
727
Kingsway Park Public School 25000
728
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
729
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
730
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
731
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
732
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
733
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
734
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
735
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
736
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
737
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
738
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
739
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
740
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
741
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
742
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
743
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 25000
744
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
745
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
746
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
747
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
748
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
749
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
750
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25000
751
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
752
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
753
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
754
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
755
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
756
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
757
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
758
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
759
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
760
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
761
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
762
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
763
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
764
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
765
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
766
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
767
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
768
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
769
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
770
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
771
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
772
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
773
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
774
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
775
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
776
ZŠ Obyce Obyce 25000
777
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
778
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
779
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
780
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
781
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
782
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
783
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 25000
784
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
785
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
786
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
787
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
788
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 25000
789
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
790
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
791
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
792
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 25000
793
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
794
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
795
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
796
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
797
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
798
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
799
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
800
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
801
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
802
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
803
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
804
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
805
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
806
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
807
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
808
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
809
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
810
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
811
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
812
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
813
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 25000
814
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
815
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
816
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25000
817
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
818
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 25000
819
Brăila, Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila 25000
820
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
821
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 25000
822
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
823
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
824
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
825
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
826
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 25000
827
Midgard School Kyiv 25000
828
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
829
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
830
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
831
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 25000
832
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
833
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
834
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
835
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
836
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
837
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
838
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25000
839
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
840
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
841
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
842
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
843
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
844
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
845
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
846
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 25000
847
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
848
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
849
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
850
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
851
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
852
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
853
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 25000
854
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
855
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 25000
856
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
857
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
858
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
859
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
860
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
861
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
862
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
863
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
864
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
865
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
866
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
867
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
868
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
869
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
870
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
871
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
872
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
873
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
874
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
875
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
876
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
877
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
878
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
879
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
880
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
881
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
882
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
883
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
884
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
885
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
886
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
887
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
888
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
889
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 25000
890
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
891
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
892
Заставнівська гімназія Заставна 25000
893
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
894
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
895
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
896
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
897
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
898
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
899
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
900
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
901
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
902
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
903
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
904
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
905
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 25000
906
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
907
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
908
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
909
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
910
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
911
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
912
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
913
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
914
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
915
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
916
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
917
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
918
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
919
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
920
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
921
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 25000
922
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
923
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
924
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
925
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
926
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
927
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
928
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
929
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
930
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
931
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
932
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
933
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
934
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
935
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
936
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
937
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
938
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
939
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
940
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
941
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
942
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
943
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
944
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
945
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
946
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
947
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
948
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
949
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
950
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
951
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
952
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
953
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
954
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
955
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
956
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
957
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
958
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
959
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
960
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
961
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
962
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
963
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
964
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
965
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
966
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
967
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
968
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
969
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 25000
970
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
971
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
972
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
973
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
974
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
975
Ceip Francisco Valdés Don Benito 25000
976
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
977
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
978
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
979
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
980
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
981
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
982
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
983
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
984
C.D Santa María Micaela Granada 25000
985
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
986
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
987
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
988
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
989
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
990
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
991
CEIP Puente Real Badajoz 25000
992
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
993
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
994
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
995
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 25000
996
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
997
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
998
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
999
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
1000
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
1001
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
1002
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
1003
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
1004
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
1005
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
1006
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1007
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
1008
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1009
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
1010
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
1011
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
1012
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
1013
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
1014
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
1015
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
1016
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
1017
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
1018
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
1019
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
1020
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
1021
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
1022
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
1023
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
1024
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
1025
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
1026
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
1027
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
1028
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
1029
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1030
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
1031
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
1032
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
1033
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
1034
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
1035
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
1036
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
1037
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
1038
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
1039
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
1040
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
1041
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
1042
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25000
1043
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25000
1044
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
1045
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1046
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
1047
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
1048
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
1049
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
1050
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
1051
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
1052
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
1053
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
1054
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
1055
Одеський НВК 13 Одеса 25000
1056
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
1057
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
1058
Біловізький ліцей Рокитнівської селищної ради Біловіж, вул. Центральна 25000
1059
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
1060
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
1061
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25000
1062
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 25000
1063
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
1064
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
1065
Гірський НВК с. Гірське 25000
1066
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
1067
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
1068
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
1069
ЗОШ№3 Рівне 25000
1070
Materská škola Štrba Štrba 25000
1071
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
1072
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
1073
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
1074
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
1075
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
1076
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
1077
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 25000
1078
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1079
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
1080
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
1081
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
1082
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
1083
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
1084
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25000
1085
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
1086
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 25000
1087
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
1088
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
1089
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
1090
Березинський НВК пгт Березине 25000
1091
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
1092
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
1093
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
1094
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
1095
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
1096
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
1097
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 25000
1098
EB Mamodeiro Aveiro 25000
1099
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
1100
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
1101
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
1102
EB1 do Cadaval Cadaval 25000
1103
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
1104
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 25000
1105
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
1106
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 25000
1107
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 25000
1108
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 25000
1109
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 25000
1110
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
1111
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 25000
1112
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
1113
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 25000
1114
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 25000
1115
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 25000
1116
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 25000
1117
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 25000
1118
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 25000
1119
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 25000
1120
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 25000
1121
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 25000
1122
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 25000
1123
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
1124
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 25000
1125
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
1126
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
1127
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 25000
1128
Νηπιαγωγείο Καλάθου Ρόδος 25000
1129
Начално училище Димитър Благоев Стара Загора 25000
1130
Детска градина 66 "Детски рай" Стара Загора 25000
1131
CEIP DELICIAS CÁCERES 25000
1132
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 25000
1133
XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 25000
1134
Szkoła Podstawowa im. Świętokrzyskich Partyzantów AK w Wielkiej Wsi Wielka Wieś 25000
1135
C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 25000
1136
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 25000
1137
C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 25000
1138
Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 25000
1139
C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 25000
1140
LT Mihai Eminescu Chisinau 25000
1141
C.E.I.P. CERVANTES Espejo (Córdoba) 25000
1142
EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 25000
1143
Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 25000
1144
Alessia Primary Ingelheim 25000
1145
Escola Dionísio dos Santos Matias Oeiras 25000
1146
Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 25000
1147
Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 25000
1148
Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 25000
1149
Școala Gimnazială Jitia Jitia 25000
1150
ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 25000
1151
Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 25000
1152
Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 25000
1153
Școala Gimnaziala Dimitrie Luchian Piscu 25000
1154
Emileen Primary Ingelheim 25000
1155
Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 25000
1156
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Fetesti Fetesti 25000
1157
2 Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Πειραια ΠΕΙΡΑΙΑΣ 25000
1158
Dante Alighieri Rosario 25000
1159
Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 25000
1160
Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 25000
1161
Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 25000
1162
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 25000
1163
Gdynia International School Gdynia 25000
1164
Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 25000
1165
Gumisiowe Przedszkole Siemianowice Śląskie 25000
1166
Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 25000
1167
Școala Gimnazială Nr.156 București 25000
1168
Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 25000
1169
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 25000
1170
Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 25000
1171
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 25000
1172
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 25000
1173
Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 25000
1174
Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 25000
1175
Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 25000
1176
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 25000
1177
Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 25000
1178
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 25000
1179
Colegio San josé H.H. Maristas León 25000
1180
Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 25000
1181
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 25000
1182
Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 25000
1183
Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 25000
1184
Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 25000
1185
Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 25000
1186
Київська гімназія №154 Місто Київ 25000
1187
Берестовеньківська філія Красноградського ліцею №4 Красноградської міської ради Харківської області село Берестовенька 25000
1188
Рівненський ліцей N2 Рівне 25000
1189
ȘCOALA LUCIENI 25000
1190
Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 25000
1191
Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 25000
1192
Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 25000
1193
КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 25000
1194
Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 25000
1195
Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 25000
1196
Scoala Gimnazială nr. 26, Galati Galati 25000
1197
Școala Gimnazială Ungureni Bacau 25000
1198
Grădinița cu program prelungit Ion Creangă Alexandria Alexandria 25000
1199
Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 25000
1200
Sp9 im. Wincentego Pola Wrocław 25000
1201
Școala Gimnazială Mihai Viteazul Tg. Mureș 25000
1202
LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CCK Choa Chu Kang 25000
1203
Liceul Tehnologic Dimitrie Filipescu Buzău 25000
1204
Szkoła Podstawowa im. Simony Kossak w Dobrzyniówce Dobrzyniówka 25000
1205
Escola Básica da Boavista Valongo 25000
1206
Przedszkole Publiczne nr 30 Tęczowa Wyspa Włocławek Włocławek 25000
1207
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Slatina Slatina 25000
1208
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 25000
1209
Eνιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο και Λύκειο Κατερίνης Τέρμα Τερζοπούλου 150 25000
1210
ZŠ Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 25000
1211
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie Żmigród 25000
1212
5ο Δημοτικό Σχολείο Κιλκίς ΚΙΛΚΙΣ 25000
1213
Publiczne Przedszkole Integracyjne Świat Dziecka Warszawa 25000
1214
Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 25000
1215
EB Vicentes Pombal 25000
1216
Základná škola Gemerská Hôrka 92 Gemerská Hôrka 92 25000
1217
ZŠ Michaľany Michaľany 25000
1218
Súkromná materská škola Poprad 25000
1219
Základná škola Sveržov 52 Sveržov 52, 086 02 Gaboltov 25000
1220
Colegiul National “Mihai Eminescu” Suceava Suceava 25000
1221
Tauragės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ Tauragė 25000
1222
Základná škola s materskou školou Komjatná Komjatná 25000
1223
Elva primary Ingelheim 25000
1224
18ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΚΤΟΝΟΥ 6 25000
1225
Grădinița cu Program Normal Nr 1 Balș Balș 25000
1226
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΤΣΟΓΛΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 25000
1227
Școala Gimnazială "Adrian Păunescu" -Pitești Pitesti 25000
1228
ДГ РОДОПЧАНЧЕ - СМОЛЯН Смолян 25000
1229
ДГ ДЕТЕЛИНА - ШИРОКА ЛЪКА с.Широка лъка 25000
1230
Școala Gimnazială Secusigiu Pecica, jud. Arad 25000
1231
G.P.N Nr. 1 Balș Balș 25000
1232
СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Смолян 25000
1233
Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka Leśniewo 25000
1234
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI FĂCĂENI 25000
1235
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради м. Херсон 25000
1236
Вознесенська загальноосвітня школа І_ІІІ ст №7 Вознесенської міської ради Миколаївської області Вознесенск 25000
1237
Варюшинський ліцей Веселинівської селищної ради c.Варюшине 25000
1238
Mokykla Vilnius 25000
1239
Личківський ліцей Личківської сільської ради Новомосковського р-ну Дніпропетровської обл. Личкове 25000
1240
Tiszalúci Arany János Általános Iskola Tiszalúc 25000
1241
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 25000
1242
Острозький ліцей №3 Острозької міської ради Рівненської області м.Острог вул. Івана Вишенського 3а 25000
1243
Степківська філія Ківшоватського опорного ліцею Степок 25000
1244
Чаусівський ліцей Синюхино-Брідської сільської ради Первомайського району Миколаївської області Чаусове 25000
1245
Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області місто Чернігів 25000
1246
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 Херсонської міської ради Херсон 25000
1247
ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 25000
1248
ДГ № 18 ОСМИ МАРТ - гр. ХАСКОВО Хасково 25000
1249
Комунальний заклад"Ліцей імені Тараса Шевченка Кропивницької міської ради" місто Кропивницький 25000
1250
36.Ә.Тәжібаев атындағы мектеп-лицейі Қызылорда облысы. Сырдария ауданы 25000
1251
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
1252
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
1253
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
1254
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
1255
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
1256
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
1257
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
1258
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 25000
1259
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
1260
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
1261
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
1262
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
1263
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
1264
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 25000
1265
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
1266
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
1267
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
1268
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
1269
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
1270
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
1271
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
1272
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
1273
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
1274
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
1275
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
1276
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
1277
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
1278
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
1279
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 25000
1280
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
1281
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
1282
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 25000
1283
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
1284
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 25000
1285
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
1286
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
1287
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola Kozármisleny, Alkotmány tér 53. 7761 25000
1288
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
1289
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
1290
Közép Utcai Óvoda Debrecen 25000
1291
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
1292
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
1293
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
1294
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 25000
1295
Swartberg Primary Caledon 25000
1296
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
1297
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
1298
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
1299
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
1300
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
1301
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
1302
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
1303
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
1304
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
1305
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
1306
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
1307
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
1308
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
1309
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
1310
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 25000
1311
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
1312
Fellaskóli Reykjavík 25000
1313
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
1314
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
1315
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
1316
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
1317
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
1318
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
1319
19ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
1320
Școala Gimnaziala,, Gheorghe Coman"Braesti. Județul Botoșani Comuna Brăești, jud Botoșani ni ni 25000
1321
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
1322
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1323
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 25000
1324
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
1325
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
1326
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1327
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
1328
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
1329
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
1330
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
1331
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
1332
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
1333
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
1334
Средняя школа 21 Бишкек 25000
1335
QUANTUM STEM Нур-Султан 25000
1336
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
1337
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
1338
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 25000
1339
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
1340
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
1341
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 25000
1342
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
1343
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1344
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
1345
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
1346
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 25000
1347
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
1348
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
1349
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25000
1350
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
1351
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
1352
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
1353
СОШ 21 Бишкек 25000
1354
ЧОУ Образователни технологии София 25000
1355
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
1356
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
1357
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25000
1358
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
1359
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
1360
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
1361
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
1362
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
1363
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
1364
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 25000
1365
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
1366
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
1367
ДГ Снежанка Ловеч 25000
1368
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1369
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
1370
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 25000
1371
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
1372
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
1373
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1374
Materská škola Kúty Kuty 25000
1375
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
1376
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
1377
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
1378
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
1379
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
1380
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
1381
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 25000
1382
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 25000
1383
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
1384
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
1385
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 25000
1386
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1387
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
1388
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
1389
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 25000
1390
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1391
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
1392
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
1393
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
1394
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
1395
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
1396
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
1397
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 25000
1398
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
1399
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1400
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1401
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
1402
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
1403
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
1404
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
1405
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
1406
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
1407
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 25000
1408
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
1409
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
1410
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
1411
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
1412
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 25000
1413
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
1414
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
1415
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
1416
Základná škola Čaklov Čaklov 25000
1417
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 25000
1418
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
1419
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
1420
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
1421
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
1422
94ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1423
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
1424
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
1425
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
1426
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
1427
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
1428
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
1429
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
1430
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
1431
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 25000
1432
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 25000
1433
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
1434
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
1435
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
1436
Academy Private School Cape Town 25000
1437
Van Reede Primary 8 High street 25000
1438
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
1439
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
1440
Jardim das Sementinhas Viseu 25000
1441
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
1442
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25000
1443
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 25000
1444
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
1445
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
1446
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
1447
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
1448
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
1449
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
1450
CEIP Abdera Adra 25000
1451
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 25000
1452
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 25000
1453
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
1454
Academia Primary School Eersterivier 25000
1455
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
1456
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
1457
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
1458
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
1459
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 25000
1460
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
1461
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
1462
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
1463
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
1464
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 25000
1465
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
1466
Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 25000
1467
Ntra. Sra. de la Peña Añora 25000
1468
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1469
ZŠ Zarevúca Ružomberok 25000
1470
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
1471
Przedszkole nr 176 Warszawa 25000
1472
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
1473
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
1474
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
1475
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 25000
1476
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
1477
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
1478
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
1479
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
1480
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
1481
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
1482
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 25000
1483
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
1484
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
1485
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
1486
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
1487
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
1488
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1489
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1490
Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Tauragė 25000
1491
Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 25000
1492
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
1493
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
1494
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
1495
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
1496
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
1497
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
1498
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1499
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
1500
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
1501
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
1502
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
1503
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
1504
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
1505
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
1506
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
1507
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
1508
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
1509
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
1510
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
1511
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
1512
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
1513
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
1514
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
1515
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
1516
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
1517
Amor de Dios CÁDIZ 24988
1518
Scoala Gimnaziala Iorgu Radu Barlad Barlad 24340
1519
Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 23990
1520
Základná škola Záhradné 23980
1521
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 23540
1522
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Бершадь 23520
1523
AE Góis Góis 23510
1524
ДГ Мечо Пух, с. Батошево, общ. Севлиево с. Батошево, общ. Севлиево 23490
1525
Colegiul Național Mihai Eminescu y Iasi 23200
1526
Spojená škola Bratislava 22989
1527
Základná škola Levoča 22780
1528
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 22283
1529
Materská škola Obchodná 1241/27, 038 53 Turany 22266
1530
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia Biała Podlaska 21700
1531
Școala Gimnazială Nr. 156 București 21700
1532
Nume Scoala Test TestO 20800
1533
MŠ pri ZŠ Poprad 20800
1534
Súkromná spojená škola Košice 20800
1535
O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 20800
1536
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT MISH-MASH, ORASUL BAICOI Baicoi 20800
1537
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області Ірпінь 20800
1538
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 20600
1539
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20500
1540
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 20500
1541
PSP im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 22 20500
1542
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 20500
1543
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 20500
1544
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 20400
1545
Základná škola s materskou školou Dedinka Dedinka 142 20400
1546
Základná škola Závadka 195 20400
1547
Základná škola Dunajská Streda 20400
1548
Оржівський ліцей смт. Оржів 20400
1549
EB1 Ereira Torres Vedras 20400
1550
Berevoesti, Scoala Gimnaziala Mihai Tican Rumano Berevoesti 20300
1551
Liceul Tehnologic Constantin Filipescu Caracal 20300
1552
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 20200
1553
Materská škola Košice 20200
1554
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 20200
1555
Mariehamn Primary School Mariehamn 20200
1556
ThinkGlobal Рівне 20200
1557
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20200
1558
Miejskie Przedszkole nr 31 w Częstochowie Częstochowa 20200
1559
ΕΝΕΕΓΥΛ Κατερίνης ΚΑΤΕΡΙΝΗ 20200
1560
1ο Δημοτικό Πλαγιαρίου ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20200
1561
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Prof Adama Wodziczki w Luboniu Luboń 20100
1562
Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș Caransebes 20100
1563
Școala Gimnazială "Benedek Elek" Cetariu, Str. Principală, nr. 210 20100
1564
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Lublinie Lublin 20100
1565
Základná škola Harmanec 10, 976 03 Harmanec 20100
1566
Капустинський ліцей Синівської сільської ради Сумської області вулиця Беївська, 1 с. Капустинці Роменський район Сумська область 20100
1567
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jagiellonka Inowrocław 20100
1568
ΚΔΑΠ Αστερόκοσμος Θεσσαλονίκη 20100
1569
ДГ 12 "Щурче" Добрич 20100
1570
Основно училище "Гео Милев" с.Чернооково 20100
1571
grape bajkalska 22 20100
1572
przedszkole 125 Warszawa 20100
1573
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20100
1574
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 20100
1575
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20100
1576
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1577
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1578
школа №248 Tashkent 20000
1579
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1580
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1581
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1582
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1583
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1584
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
1585
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1586
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1587
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1588
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
1589
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1590
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
1591
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1592
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
1593
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1594
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1595
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1596
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1597
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1598
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1599
test test 20000
1600
test test 20000
1601
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1602
Lemland International School Lemland 20000
1603
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1604
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1605
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1606
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1607
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1608
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1609
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1610
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1611
test test 20000
1612
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1613
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1614
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1615
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1616
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1617
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1618
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
1619
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1620
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1621
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
1622
Test School Test 20000
1623
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1624
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1625
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
1626
Materská škola Žehra 10 20000
1627
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
1628
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
1629
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
1630
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
1631
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
1632
Spojená škola Vranov nad Topľou 20000
1633
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
1634
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1635
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
1636
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1637
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
1638
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1639
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 20000
1640
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
1641
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1642
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
1643
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1644
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1645
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1646
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
1647
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1648
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
1649
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1650
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1651
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1652
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
1653
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1654
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1655
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
1656
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
1657
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1658
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1659
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1660
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1661
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1662
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
1663
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1664
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1665
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1666
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1667
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
1668
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1669
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1670
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1671
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1672
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
1673
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1674
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1675
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1676
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1677
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1678
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1679
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1680
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
1681
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1682
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1683
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 20000
1684
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
1685
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1686
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1687
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1688
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20000
1689
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
1690
Zăvoi, Școala Gimnazială Zăvoi 20000
1691
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
1692
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1693
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1694
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1695
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1696
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
1697
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 20000
1698
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 20000
1699
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1700
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1701
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1702
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
1703
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1704
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1705
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1706
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
1707
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1708
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1709
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
1710
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
1711
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1712
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1713
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1714
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
1715
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
1716
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1717
La Salle San Rafael Madrid 20000
1718
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20000
1719
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1720
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
1721
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1722
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1723
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
1724
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
1725
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1726
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1727
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1728
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 20000
1729
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1730
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1731
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
1732
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1733
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1734
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
1735
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1736
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1737
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
1738
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 20000
1739
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 20000
1740
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 20000
1741
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1742
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1743
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
1744
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1745
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 20000
1746
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1747
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
1748
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1749
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1750
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1751
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1752
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1753
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
1754
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1755
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
1756
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
1757
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
1758
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1759
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1760
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
1761
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
1762
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1763
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
1764
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
1765
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
1766
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
1767
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
1768
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
1769
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1770
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
1771
Niepubliczne Przedszkole "Mali Pasjonaci" z Oddziałami Integracyjnymi Jastrzębie-Zdrój 20000
1772
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1773
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
1774
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1775
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 20000
1776
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
1777
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
1778
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1779
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
1780
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
1781
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
1782
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
1783
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
1784
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1785
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1786
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
1787
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1788
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1789
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1790
2020: Stone House Elliot 20000
1791
Griswold Youth Center Jewett City 20000
1792
Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych Iwanowice Duże 20000
1793
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
1794
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
1795
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1796
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1797
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
1798
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 103 BUCURESTI 20000
1799
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
1800
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1801
гімназія симоненка львів 20000
1802
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
1803
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1804
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
1805
2020: Abacus Kidz 13 Homestead Road 20000
1806
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
1807
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
1808
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1809
Przedszkole Nr 14 Warszawa 20000
1810
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1811
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
1812
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1813
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20000
1814
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
1815
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1816
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1817
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1818
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1819
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
1820
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
1821
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
1822
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1823
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
1824
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1825
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1826
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1827
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
1828
Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 20000
1829
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 20000
1830
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1831
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
1832
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області 28, вул. Шкільна, с.Шевченка, Чаплинський район, Херсонська область 20000
1833
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
1834
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1835
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
1836
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1837
Mărtinești, Școala Primară MĂRTINEŞTI 20000
1838
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1839
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1840
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
1841
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
1842
Galati, Sfinții Trei Ierarhi, Hanu Conachi Galați 20000
1843
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
1844
Νηπιαγωγείο Λιανοκλαδίου Λιανοκλάδι 20000
1845
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
1846
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
1847
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
1848
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1849
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20000
1850
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1851
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1852
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
1853
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1854
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1855
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
1856
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
1857
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1858
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
1859
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
1860
Маловисківський ліцей імені Г.М.Перебийноса Мала Виска 20000
1861
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
1862
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
1863
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1864
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1865
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1866
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20000
1867
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1868
Bagaciu, Școala Gimnaziala Bagaciu 20000
1869
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1870
Balkányi Barackvirág Óvoda Balkány 20000
1871
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
1872
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
1873
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
1874
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1875
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 20000
1876
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1877
Základná škola, Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec 20000
1878
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1879
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1880
ZŠ s MŠ Osuské Osuské 20000
1881
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1882
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1883
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1884
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1885
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1886
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1887
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
1888
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1889
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1890
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
1891
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1892
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1893
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
1894
Przedszkole Nr 6 w Zawierciu Zawiercie 20000
1895
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1896
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1897
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1898
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1899
Скадовський ліцей "Академія творчості" Скадовськ 20000
1900
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1901
Przedszkole Samorządowe nr 48 Bajkowa Kraina w Białymstoku Białystok 20000
1902
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20000
1903
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
1904
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1905
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1906
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1907
2020: Benjamin Pine Primary School Durban 20000
1908
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1909
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1910
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1911
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
1912
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
1913
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
1914
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1915
Харківська спеціалізована школа I-III ступенів 66 Харківської міської ради Харківької області М.Харків 20000
1916
Colegio Argantonio Cádiz 20000
1917
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1918
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1919
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1920
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1921
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1922
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
1923
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
1924
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1925
KIMBI Óvoda Budapest 20000
1926
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
1927
CDP: Santo Domingo Granada 20000
1928
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1929
Малокохнівська гімназія 14 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської обл. С. Мала Кохнівка, вул. Шкільна, 39 20000
1930
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
1931
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1932
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1933
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
1934
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1935
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1936
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1937
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
1938
Смілянський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 15" Черкаської області" Сміла 20000
1939
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1940
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
1941
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1942
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
1943
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1944
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
1945
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1946
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
1947
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
1948
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
1949
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
1950
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
1951
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
1952
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
1953
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
1954
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
1955
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
1956
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1957
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1958
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1959
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1960
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1961
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1962
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
1963
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11Охтирської міської ради Сумської області М. ОХТИРКА 20000
1964
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
1965
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
1966
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
1967
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
1968
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
1969
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
1970
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
1971
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
1972
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 20000
1973
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
1974
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
1975
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
1976
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
1977
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
1978
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
1979
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
1980
Обтівський ліцей с Обтове 20000
1981
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
1982
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
1983
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
1984
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 20000
1985
Materská škola Holčíkovce 20000
1986
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
1987
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
1988
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
1989
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
1990
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
1991
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
1992
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
1993
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
1994
Základná škola Košice 20000
1995
ЗОШ№3 Рівне 20000
1996
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
1997
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
1998
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
1999
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
2000
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
2001
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
2002
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
2003
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
2004
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
2005
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
2006
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
2007
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
2008
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
2009
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
2010
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
2011
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
2012
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
2013
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
2014
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
2015
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
2016
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
2017
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
2018
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
2019
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
2020
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
2021
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
2022
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
2023
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
2024
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
2025
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
2026
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
2027
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
2028
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
2029
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
2030
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
2031
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
2032
Spojená škola, zložka ZŠ Svidník 20000
2033
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
2034
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
2035
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
2036
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
2037
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
2038
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
2039
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
2040
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
2041
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
2042
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
2043
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
2044
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
2045
Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька область нікольський район село кременівка 20000
2046
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
2047
2020: Stone House Elliot 20000
2048
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
2049
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
2050
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
2051
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
2052
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
2053
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
2054
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
2055
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
2056
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
2057
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 20000
2058
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
2059
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
2060
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
2061
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
2062
Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Первомайск 20000
2063
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
2064
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
2065
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
2066
Základná škola Ilava 20000
2067
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
2068
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
2069
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 20000
2070
EES Solivarská 28 Solivarská 28 20000
2071
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
2072
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
2073
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
2074
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
2075
119.СУ "Академик Михаил Арнаудов" София 20000
2076
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
2077
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
2078
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
2079
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
2080
Meriland Primary Mariehamn 20000
2081
Základná škola Bratislava 20000
2082
Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 20000
2083
Коломийський ліцей 9 Коломия 20000
2084
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
2085
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
2086
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
2087
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
2088
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
2089
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
2090
Základná škola Blatné Blatné 20000
2091
Agrupamento de Escolas de Vila Nova da Barquinha Vila Nova da Barquinha 20000
2092
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
2093
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
2094
EB1 n2 de Alhandra Alhandra 20000
2095
Житомирська ЗОШ 5 Житомир 20000
2096
Escola Básica de Bemposta Estrada do Vale de Açor 20000
2097
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
2098
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
2099
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
2100
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
2101
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
2102
EB1/JI Brandoa Amadora 20000
2103
Thinkglobal Lviv Львів 20000
2104
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
2105
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 20000
2106
JI/EB Cobre Cascais 20000
2107
Fountainhead School Surat 20000
2108
tmyschool test 20000
2109
smyschool test 20000
2110
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 20000
2111
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
2112
SP Wydminy Grunwaldzka 94 20000
2113
Alexandria, Palatul Copiilor Alexandria 20000
2114
dfg dsfg 20000
2115
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
2116
Народно Читалище "Пробуда -1907 Община Севлиево 20000
2117
Przedszkole nr 3 im.Bolka i Lolka Leszno 20000
2118
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 20000
2119
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
2120
DMD Ovi Debrecen 20000
2121
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
2122
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 20000
2123
Escola L'Espígol Juncosa 20000
2124
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 20000
2125
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
2126
Spojená škola Nitrianske Pravno Nitrianske Pravno 20000
2127
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 20000
2128
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
2129
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 20000
2130
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 20000
2131
ATENEU INSTRUCTIU SANT JOAN DESPÍ 20000
2132
Escola terra Nostra Olost 20000
2133
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 20000
2134
Szegedi Fekete István Álalános Iskola Szeged 20000
2135
Colégio SATC Criciúma-SC 20000
2136
Escola Sant Miquel Castellgalí 20000
2137
Escola Sant Miquel Castellgalí 20000
2138
Дубовецька філія НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ" с. Дубівці 20000
2139
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 20000
2140
EB 1 Mãe Soberana Loulé 20000
2141
Elvyravos pagrindinė mokykla Kelmė